Hloubková s lávovými kameny

Jde o masáž, při níž se masér dotýká těla nejen svýma rukama, ale pracuje také se zahřátými lávovými kameny oblého tvaru a hladkého povrchu. Lávové kameny velmi příjemně a hluboce relaxují svalovou tkáň, prohřívají a také umožňují větší tlak a průnik do svalových zatuhlin. Jejich tvar a hladký povrch umožňují snadný pohyb po Vaší pokožce.

Proces uvolňování je tak mnohem příjemnější, hlubší a účinnější. Následná relaxace s lávovými kameny na zádech umožňuje velmi hluboké uvolnění psychického napětí a stresu, revitalizaci tkání a lymfatického systému a harmonizaci toku energií v těle. Masáž s lávovými kameny uvolňuje pokožku a svaly působením tepla, které se postupně rozlévá po celém těle.

 

Příjemné teplo a hebká hladkost kamenů přináší velmi příjemné pocity a v kombinaci s přírodními oleji nabízí mimořádný a hluboký uvolňující zážitek péče a relaxace. Masáž lávovými kameny prokazatelně snižuje stres, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, zlepšuje pohyblivost těla, zmírňuje křeče ve svalech, snižuje bolest, zlepšuje metabolismus a tím detoxikuje a očišťuje tělo od škodlivých látek.

 

Na závěr masáže probíhá hluboká relaxace s lávovými kameny na zádech, která umocní celkový zážitek z masáže, navodí pocit klidu a dovolí Vám si skutečně odpočinout a zregenerovat své tělo i mysl. Masáž teplými lávovými kameny se provádí na vybraných částech těla (záda, krk, šíje, horní a dolní končetiny) dle potřeb
a přání klienta.