Manikúra

Klasická manikúra je nejleší způsob, jak oživit a regenerovat své přírodní nehty a pokožku na rukou.

Tuto pravidelnou péči o Vaše nehty a ruce provádíme pouze s profesionálními přípravky, které zaručí  optimální výživu.  Prvním krokem je vždy diagnostika nehtů po které následuje ošetření včetně úpravy délky a tvaru nehtů. Extra péče se věnuje řádnému ošetření kutikuly kolem nehtu.

 

Nabízíme:

  •  manikúru Classic  

  • SPA manikúru 

  • P-Shine (Japonská manikúra)

  • CND Shellac s manikúrou

Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou, který Vám zvedne také sebevědomí!

Pedikúra

Své nohy zatěžujeme každý den a proto si zaslouží naši pozornost, které se jim však zpravidla dostává jen málo.  Nejpříjemnějším způsobem, jak se o své nohy můžete postarat, aby byly nejen zdravé, ale i krásné, je pedikúra. Během procedury se odstraní zhrublá kůže a zjemní se otlačená místa. Kůže na nohou je po pedikúře hebká a měkká, nehty jsou ošetřené, zdravé a lesklé. Součástí pedikúry je perličková vana s mořskou solí a masáž chodidel. Na závěr se pokožka zvláční za pomoci speciálního balzámu. Pro intenzivní regeneraci pokožky nohou doporučujeme parafinový zábal. Používáme profesionální kosmetiku Batavan.

 

Nabízíme:

  • Klasickou pedikúru   

  • SPA pedikúru  

  • SPA pedikúru s léčivým zábalem z Mrtvého moře 

 

Parafínová koupel a zábal

Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Parafínové zábaly působí jako mini-sauna. Využívá pozvolné předávaní suchého tepla z parafínu na hloubkové prohřátí, které vyvolá reakci termoregulačního typu. V důsledku toho dochází ke zlepšení prokrvená ošetřeného místa a tím ke stimulaci regeneraci tkaniva, uvolnění svalů, urychlí se metabolizmus a zvyšuje se odolnost organizmu. Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt-pokožka je sametově hebká.